'Shtypi i Ditës dhe Ju', ja çfarë shkruajnë gazetat për sot e shtunë 4 Qershor 2022

4 Qershor, 08:26 | Përditesimi i fundit: 2022-06-04 08:26:28

Titujt e gazetave për sot, nga befason Rama propozon një gjeneral për President te Bajram Begaj mjeku ushtarak që do pasojë Metën e deri tek nga Donaldi te Beatrix kush janë VIP-at më të paguar gjatë sezonit veror.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha