'Shtypi i Ditës dhe Ju', ja çfarë shkruajnë gazetat për sot e premte 6 maj 2022

6 Maj, 08:28

Titujt e gazetave për sot, nga tenderi i dyshimtë i rrugës Korçë-Ersekë te Berisha thotë se përçarja e PD është projekt i Ramës e deri tek Kumbulla vjen në Tiranë e finalja e Conference League do jetë Roma-Fejnord.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha