Shtypi i Ditës dhe Ju', ja çfarë shkruajnë gazetat për sot e hënë 13 Qershor 2022

13 Qershor, 08:33 | Përditesimi i fundit: 2022-06-13 09:04:05

Titujt e gazetave për sot, nga shpërthen skandali i ri me të dhënat personale te Agim Kajmaku arrestohet në Itali me 20 kg kokainë e deri tek ku po shkon Partia Socialiste?

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha