'Shtypi i Ditës dhe Ju', ja çfarë shkruajnë gazetat për sot e shtunë 18 Qershor 2022

18 Qershor, 08:30

Titujt e gazetave për sot, nga histori dashurie apo strategji marketingu si funksionon "fabrika e milionave" Bora-Donald te arsyet e drithërimave që po vijnë nga SPAKU- e deri tek a janë bashkëfajtorë ndërkombëtarët?

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha