'Shtypi i Ditës dhe Ju', ja çfarë shkruajnë gazetat për sot e shtunë 2 korrik 2022

2 Korrik, 08:40

Titujt e gazetave për sot, nga rrëfehet Ori Nebiaj nga roli si moderatore e "Për'puthen" tek e vërteta e lidhjes se re te Grida dhe ata që duan të "bashkohen" me Berishën e deri tek Luiza Gega tjetër medalje ari për Shqipërinë.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha