'Shtypi i Ditës dhe Ju', ja çfarë shkruajnë gazetat për sot e shtunë 7 maj 2022

7 Maj, 08:09

Ndarja e Dj Pm me Sarah Berishën, si e mposht Naton Rusinë dhe ku e ka vendin Berisha?

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha