Shuhet nëna e Edi Ramës, kryeministri: Ishe drita dhe guri këndor i shtëpisë

1 Gusht, 10:12 | Përditesimi i fundit: 2020-08-01 14:59:25

TIRANE-Shuhet në moshën 82-vjeçare Aneta Rama. Zemra e nënës së kryeministrit të Shqipërisë, Edi Rama pushoi së rrahuri mëngjesin e sotëm. Lajmin e trishtë e dha vetë kreu i qeverisë shqiptare përmes një postimi në Facebook. Në rreshtat prekëse, Edi Rama shkruan se ishe drita dhe guri këndor i shtëpisë.

Kategori të tjera