Si e shkeli Berisha embargon e OKB ndaj Millosheviçit, debati në Report Tv! Andoni: Amerikanët dhe malazezët e konfirmuan!

12 Maj, 21:08

Në studion e Report Tv, analisti Ben Andoni kujtoi një intervistë me Momir Bulatoviç, një politikan malazez, i cili i tregoi me detaje sesi Sali Berisha në vitin 1995 shkeli embargon e vendosur nga OKB ndaj Serbisë së MIllosheviçit.

  Programe të tjera

   Nuk u gjeten video për këtë program!

  Shiko të gjitha

   Nuk u gjeten video për këtë program!

  Shiko të gjitha