Simpatizanti i LSI kritika Kryemadhit: Tradhëtoi kauzën tonë, ngeli çdo ditë tek shtëpia e Bashës

29 Tetor, 10:05 | Përditesimi i fundit: 2020-10-29 12:59:39

Një qytetar që tha se është simpatizant i LSI-së telefonoi mëngjesin e sotëm në “Shtypi i Ditës dhe Ju” në Report Tv. Zotëria mirëpriti partitë e reja por kishte kritika për kryetaren e partisë së tij Monika Kryemadhin duke thënë:” Monika e ka tradhëtuar kauzën tonë , ngeli çdo ditë në shtëpinë e Lulzim Bashës. Çdo ajo në selinë e PD-së” .

b.ha./Shqiptarja.com

Programe të tjera

Shiko të gjitha