“S’ka koalicion PD-LSI por Meta-Berisha”, zotëria: Me Alizotin në krye PD merr 20% më shumë

2 Mars, 10:26

Në emisionin “Shtypi i Ditës dhe Ju” në Report Tv u diskutua për marrëveshjen PD-LSI. Një zotëri tha se nuk ka koalicion mes këtyre partive por bashkëpunimi është Meta-Berisha. Më pas telefonuesi e mbylli duke thënë se me Tomorr Alizotin në drejtim PD merr 20% më shumë vota.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha