Skandali/ Basketbollisti i Tiranës rreh arbitrin me shpulla e grushte derisa sa e shtrin në tokë (VIDEO)

23 Nëntor 2019, 22:47

TIRANË- Një tjetër skandal është regjistruar në sportin shqiptar. Kësaj here, nuk bëhet fjalë për futbollin, por në basketboll në ndeshjen Teuta-Tirana.

Basketbollisti i Tiranës, Bruno Daliu nuk ka qenë dakord me vendimin e arbitrit, Jurgen Muho dhe e ka goditur atë me shpulla, grushte derisa sa e shtriu në tokë.

Kategori të tjera