“S’kemi KULTURË”, zonja nga Fieri RRËFEN ndodhinë në autobus që tregon GJITHÇKA

7 Gusht, 09:54

Një zonjë nga Fieri që u bë pjesë e emisionit “Shtypi i Ditës dhe Ju” në Report Tv i tha gazetarit Andi Kapxhiu se ne jemi një popull pa kulturë. Për këtë ajo tregoi një ngjarje që i kishte ndodhur në autobus me një vajzë të re kohën e pandemisë dhe foli edhe për radhët e gjata pa distancim kur merren pensionet.

Programe të tjera

Shiko të gjitha