Skrapar, qeveria zvicerane dhuron një kamion dhe 150 kontejnerë për grumbullimin e mbetjeve urbane

25 Shkurt, 13:04

Kategori të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha