Socialisti kundër afrimeve nga LSI në PS: Do na bëjnë gropën, janë sharlatanë jo burra

18 Janar, 09:59

Në programin e mëngjesit “Shtypi i Ditës dhe Ju” në Report Tv një telefonues përveç temës së ditës kishte një koment edhe për afrimet në PS nga radhët e LSI-së. Ai tha se është socialist i vjetër dhe ishte kundër këtyre lëvizjeve duke shpjeguar edhe pse: Do na bëjnë gropën , janë sharlatanë e jo burra.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha