“SPAK-u frikacak”, Thirrja e telefonuesit: Të vijë të shohi VILAT në Lundër,me çfarë PARASH janë bërë

5 Gusht, 12:11 | Përditesimi i fundit: 2020-08-05 12:34:14

Një qytetar që u bë pjesë e emisionit “Shtypi i Ditës dhe Ju” në Report Tv mëngjesin e sotëm e quajti SPAK-un një organ frikacak. Më pas zotëria tha gjatë bisedës në studio se Prokuroria e Posaçme duhet të shkojë në Lundër të shohi se me çfarë parash janë bërë vilat në atë zonë. Ndiqeni mendimin e tij.

 

Programe të tjera

Shiko të gjitha