SPECIALE/ 5 orët e fundit të Lefter Zhidru kundër RENEA-s! Ngjarja që terrorizoi Elbasanin

22 Tetor, 21:20 | Përditesimi i fundit: 2020-10-22 21:52:48

ELBASAN - Mëngjesi i 24 shtatorit 2020 në familjen Zhidru në Elbasan në katin e dytë të pallati do të niste me debate dhe konflikte.

Të shtënat e armëve u dëgjuan edhe gjatë raportimit live teksa në studion e Report Tv po raportohej fillimisht për një person të rrezikshëm .

r.k./Shqiptarja.com

Kategori të tjera