SPECIALE/ Për artin që derdhet mbi mëndafsh, me piktoren Violeta Kongo

11 Qershor, 22:23

Violeta Kongo,  që u bë artiste ndryshe nga të tjerët, pa kryer ndonjë shkolle arti, falë talentit e dhuntive natyrale te saj, sot është një nga piktoret më në zë të vendit tonë. Në një intervistë ekskluzivisht për Report TV, artistja Kongo na rrëfen për veprat e saj dhe si punohet live piktura mbi mëndafsh, një nga zhanret më të dashura të saj.

Kategori të tjera

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha