Statuti i PD, kryetari mandat të pakufizuar Pj.1

21 Prill 2018, 17:54 | Përditesimi i fundit: 2018-04-21 17:56:58

Miratohet statui i PD, politikanë dhe analistë diskutime në emisionin Repolitix në Report Tv Pj.1

Programe të tjera

Shiko të gjitha