Statuti i PD, kryetari mandat të pakufizuar Pj.2

21 Prill 2018, 17:53 | Përditesimi i fundit: 2018-04-21 17:57:05

Miratohet statui i PD, politikanë dhe analistë diskutime në emisionin Repolitix në Report Tv Pj.2

Programe të tjera

Shiko të gjitha