Studiuesi: Si e parashikoi gazetari i huaj pasardhësin e diktatorit Enver Hoxha

4 Korrik, 16:53

Studiuesi i ASA-s, historiani Hamit Kaba mbajti sot një referat për marrëdhëniet 100-vjeçare shqiptaro-amerikane, nën praninë e studiuesve dhe ambasadores së SHBA-ve Yuri Kim. Në një intervistë për Report tv, teksa u ndal në fundvitet ’70, bën krahasimin e shtypit përshkrues vendas me atë analitik të huaj në këtë periudhë. Duke sjellë rastin e një gazetari evropian që parashikon se si do të jetë pasardhësi i Enver Hoxhës

Kategori të tjera

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha