Super aksioni i RENEA-s dhe Forcave të Posaçme operacionale për kapjen e 47-vjeçarit që vra dy persona rreth 20 vite më parë

18 Janar, 10:50

Report Tv siguron video nga superaksioni i zhvilluar nga Forcat Speciale Renea, Drejtoria e Forcës së Posaçme Operacionale në Policinë e Shtetit, në bashkëpunim me DVP-Vlorë për arrestimin e Xhevahir Jonuzit, të dënuar me 25 vite për vrasje. Mësohet se në vitin 1999, në bashkëpunim me një person tjetër kanë vrarë dy persona Shezai Belaj dhe Shkëlqim Gurhanaj.

  •  

Kategori të tjera