Tabakun e lënë ‘takat në baltë’ pengohet të shkallët brenda Kuvendit

23 Qershor, 13:29

Deputetja e Partisë Demokratike, teksa ecte brenda në korridoret e Kuvendit për t’u ulur në vendin e saj, është penguar dhe për pak sa nuk ka rënë.

Deputeten e djathtë e kanë lënë "lënë takat në baltë", ndërsa arrin që të mbahet tek tavolina. Tabaku shihet duke qeshur, ndërsa qetëson kolegët duke u konfirmuar se është mirë.

Kategori të tjera

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha