Takimi me Stoltenberg në Bruksel! Kurti: Anëtarësimi i Kosovës në NATO do ta bënte rajonin dhe Evropën më të sigurt!

29 Prill, 20:20

Gjatë vizitës së tij zyrtare në Bruksel Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti u takua me Sekretarin e Përgjithshëm të NATO-s, Jens Stoltenberg. Kurti gjatë takimet theksoi se anëtarësimi i Kosovës në NATO do ta bënte rajonit e Ballkanit edhe më të sigurte.

Kategori të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha