Tani që gjithçka mbaroi për partitë/ Kush janë 140 deputetët e rinj (paraprake) që do ulen në Kuvendin e Shqipërisë, duhet të ruajnë vendin nga votat e kolegëve brenda partive

30 Prill, 18:49

Më poshtë keni të renditur 74 mandatet e PS, 59 të PD-së, LSI me 4 dhe 3 të PSD, ashtu siç i kishin përcaktuar krerët e partive të tyre, por që shqiptarët e kanë në darë të heqin disa e të fusin disa të tjerë. 

Kategori të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha