“Të bëhet transplant i popullsisë”, propozimi i pazakontë: Të lindurit pas 1944 të ikin nga vendi

21 Tetor, 10:08 | Përditesimi i fundit: 2020-10-21 10:33:08

Në emisionin “ Shtypi i Ditës dhe Ju” në Report Tv me drejtues Andi Kapxhiun një qytetar bëri një propozim të pazakontë. Ai kërkoi që të bëhet një transplant i popullsisë të ndërrohet popullsia dhe tha : “Të gjithë ata që kanë lindur në Shqipëri pas vitit 1944 të largohen ,të ikin të gjithë dhe të lënë natyrën e qetë”. Ndiqeni të plotë propiozimin e zotërisë.

b.ha./Shqiptarja.com

Programe të tjera

Shiko të gjitha