“Të dorëhiqet”, telefonuesi zbulon: Meta fushatë për LSI-në në Gjirin e Lalzit, do nga 4 mijë vota

26 Tetor, 10:50 | Përditesimi i fundit: 2020-10-26 11:02:37

Në emisionin “Shtypi i Ditës dhe Ju” në Report Tv një telefonues nga zona e Gjirit të Lalzit i kërkoi Presidentit Ilir Meta që të dorëhiqet duke i kujtuar deklaratën e tij. Më pas ai bëri edhe një denoncim konkret për kreun e shtetit duke thënë: “Meta po bën fushatë për LSI-në në Lalz dhe po u kërkon qytetarëve të caktuar nga 4 mijë vota”.

b.ha./Shqiptarja.com

Programe të tjera

Shiko të gjitha