Të gjitha momentet kur Meta humbi qetësinë në 'Zonë e Lirë': Jam unë lideri i Shqipërisë

31 Tetor, 22:42

Presidenti Ilir Meta i ftuar dje në studion e gazetarit Arjan Cani humbi qetësinë dhe kërcënoi kryeministrin Rama e ndërkombëtarët, por dhe u vetëshpall lideri i Shqipërisë.

Presidenti dje ishte aq nervoz sa u përplas dhe me gazetarët në studio, por për më tepër ndiqni videon

r.k./Shqiptarja.com

Kategori të tjera