Të mbështjella me foto të kukullave 'Goku', kapen 45.5 kg kokainë në Portin e Durrësit, droga e ndarë në 40 pako e ngarkuar në konteiner me mish pule nga Brazili

15 Qershor, 23:00 | Përditesimi i fundit: 2022-06-15 23:32:58

Një tjetër sasi e konsiderueshme droge është kapur në Portin e Durrësit mbrëmjen e kësaj të mërkure. Nga raportimet paraprake, dyshohet se bëhet fjalë për 40 pako kokainë, me nga 800-1400 gram secila. Mësohet se 2 shtetas kosovarë janë të ndaluar, një shofer dhe një përfaqësues i firmës.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha