Të shtunën katër ndeshje të Superligës, spikat Vllaznia-Partizani. Trashi: Shkodranët ranë vetë nga kategoria

18 Tetor 2019, 19:08

Të shtunën do të luehn pjesë më e madhe e ndeshjeve të javës së 8 ku mbi të tjera spikat Vllaznia-Partizanit. Shkodranët janë një nga katër skuadrat kryesuese me 12 pikë, por për të mbajtur kreun do të sfidojnë kampionët në fuqi, të cilët për këtë takim i kanë idetë e qarta:

“Do të luajmë ndaj një kundërshtari që sapo ka ardhur në kategorinë superiore, por është shumë mirë I vendosur taktikisht. Na pret një publik që e mbush plot stadiumin, por kjo na motivon për të bërë diçka të mirë.Do të jetë një ndeshje shumë e vështirë, por shpresoj të japim maksimumin dhe të marrim rezultatin që duam.”

Kategori të tjera