“Të zgjidhet në HAGË”, shkodrani nxjerr EMRAT e 4 politikanëve që s’duhet të flasin për DETIN

17 Shtator, 10:06

“Berisha, Rama, Meta dhe Basha”. Për një qyterar nga Shkodra këta janë katër politikanët që nuk duhet të flasin fare për çështjen e detit. Duke folur në emisionin “Shtypi i Ditës dhe Ju” në Report Tv zotëria tha se nuk beson as në palë të tretë por marrëveshja e detit të zgjidhet vetëm në Gjykatën e Hagës.

Programe të tjera

Shiko të gjitha