“Të zhduken parazitët nga Kuvendi”, qytetari flet për koalicionet: Janë pazar

28 Shtator, 11:09

Në programin “ Shtypi i Ditës dhe Ju” në Report Tv një i moshuar që telefonoi mëngjesin e sotëm ishte kundër koalicioneve parazgjedhore dhe i cilësoi si Pazar. Më pas zotëria tha se duhet të zhduken një herë e mirë nga Kuvendi ata që ai i cilësoi si parazitë. Ndiqeni të plotë opinionin e tij.

b.ha./Shqiptarja.com

Programe të tjera

Shiko të gjitha