Telefonuesi i lë amanet presidentin mikut vlonjat: Kujdes Metën se mos kërcen në det në 26 prill

17 Prill, 09:10

Në emisionin “Shtypi i Ditës dhe Ju” në Report Tv telefonoi një zotëri nga Ndroqi dhe kishte një amanet për një qytetar nga Vlora që është mik i programit. Ai i tha mikut të tij vlonjat që të ketë kujdes presidentin Meta se mos pas zgjedhjeve hidhet në det. Ndiqeni mendimin e tij.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha