Telefonuesi rrëfen historinë TRONDITËSE: Dëshmitarja e Jehovait e sëmurë VDIQ vetëm se nuk PRANONTE…

7 Korrik, 11:33

Një histori tronditëse të ndodhur disa vite më parë me një zonjë nga Burreli ka rrëfyer një telefonues mëngjesin e sotëm në programin “Shtypi i Ditës dhe Ju” në Report Tv. Duke folur me gazetarin Andi Kapxhiu zotëria tha se zonja ishte Dëshmitare e Jehovait dhe ishte e sëmurë. U shtrua në spital por nuk pranonte të bënte tranfuzion gjaku pasi nuk ia lejonte feja dhe më pas vdiq duke shkaktuar dhimbje të madhe tek familjarët.

Programe të tjera

Shiko të gjitha