Telefonuesi tregohet i sinqertë: Virusi të merret me poltikanët, do kishim shpëtu…

5 Prill, 09:46 | Përditesimi i fundit: 2020-04-05 10:11:39

 

Nuk mungojnë as ata qytetarë në emisionin e mëngjesit në Report Tv që thonë se fajin për çdo gjë që ndodh në në Shqipëri e kanë politikanët. Njeri prej tyre deklaroi sot live në emision se dëshiron që virusi të merret me politikanet, sepse sipas tij ka 30 vite që mashtrojnë dhe vjedhin. Ai i tha gazetarit Besard Jacaj se nëse virusin e ka sjellë dora e njeriut, duhet ta kishte sjellë në Shqipëri.

Kategori të tjera