Telefonuesi zbulon “doktorin e vdekjeve”: Përhap panik në facebook, vaksinimi jo për fushatë

31 Mars, 10:58

Në programin e mëngjesit “Shtypi i Ditës dhe Ju” në Report Tv një zotëri bëri një krahasim për dy modelet e fushatave që po bëjnë PS dhe PD. Ai më pas zbuloi atë që ai e quajti si “doktori i vdekjeve” Sali Berishën që përhap panik në facebook dhe sqaroi se vaksinimi nuk po përdoret për fushatë.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha