Telefonuesja i përvishet Kryemadhit: Ne s’kemi bukë ajo ka shtëpi me 11 tualete

21 Maj, 10:12

Një zonjë që u bë pjesë e programit “Shtypi i Ditës dhe Ju” mëngjesin e sotëm në Report Tv ishte kritike me gjithë klasën politike por në veçanti ajo kishte dy fjalë për kryetaren e LSI-së Monika Kryemadhi. Duke biseduar në studio me gazetarin Andi Kapxhiu telefonuesja tha:” Ne kemi një rrogë minimale ndërsa zonja e Presidentit e ka shtëpinë me 11 tualete”. Ndiqeni bisedën në studio.

Kategori të tjera