Temperaturat do të arrijnë deri në 38 gradë, moti për ditën e sotme

4 Korrik, 10:50

Vendi ynë do te jete me kthjellime dhe mjegull në zonën perëndimore, ndërsa në veri-lindje dhe jug-lindje do te këtë vranësira mesatare.

Kategori të tjera

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha