Tërmet i fuqishëm në Afganistan, 250 të vdekur dhe dhjetëra të plagosur

22 Qershor, 07:52 | Përditesimi i fundit: 2022-06-22 15:09:09

Një tërmet i fuqishëm ka vrarë të paktën 250 persona dhe ka lënë dhjetëra të plagosur në Afganistan. Tërmeti goditi rreth 44 km (27 milje) nga qyteti juglindor i Khost.

Kategori të tjera

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha