Tërmeti i fuqishëm në Afganistan, momenti kur mbërrin helikopteri për të marrë të plagosurit

22 Qershor, 08:51

Pas tërmetit të fuqishëm në Afganistan, ekipet e kërkim-shpëtimit kanë dalë menjëherë në terren për t'i dhënë ndihmën e parë njerëzve të plagosur. Në pamje duket se mbërrijnë me helikopter dhe marrin disa të lënduar për t'i çuar drejt spitalit ku do të marrin ndihmën e parë mjekësore.

 •  

Kategori të tjera

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha