Thirrja e një nëne demokrate për Bashën: Bashkëpuno, turp ato sharjet e vezët në Kuvend

5 Maj, 10:34 | Përditesimi i fundit: 2021-05-05 10:57:15

Një zonjë nga Burreli që telefonoi mëngjesin e sotëm në “Shtypi i Ditës dhe Ju” në Report Tv si demokrate kishte një thirrje direkte për Lulzim Bashën: Bashkëpuno me Ramën dhe mësoji deputetet që të mos shajnë e të mos gjuajnë me vezë në Kuvend se është turp.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha