Tiranë, mbulon fytyrën me duar para gjykatës, pamjet e rojes së shkollës që përdhunoi të miturën

2 Qershor, 13:03 | Përditesimi i fundit: 2020-06-02 17:24:44

Me fytyrën e mbuluar me duar dhe kokën ulur, ka dalë para togave të zeza 65-vjeçari, roja i shkollës i cili ka përdhunuar 15-vjeçaren. 65-vjeçari do të njihet me masën e sigurisë, teksa Report Tv sjell foto nga brenda seancës. 

Kategori të tjera