'Tiranën shpresoj ta ndihmojë Zoti', Kola për ndeshjen historike të bardhebluve në Zvicër: Ne kishim ëndërr të shkojmë deri në Strugë

30 Shtator, 16:35

Ikona e klubit të Tiranës, Augustin Kola, në prag të ndeshjes historike të klubit bardheblu në ‘play-off’ të Europa League kundër Young Boys, që luhet të enjten në Zvicër, thotë se për bardheblutë do të jetë shumë e vështirë. Kola ia lë fatin në dorë Zotit dhe shpreson të jetë ajo ndeshje ku luhet keq, por në fund fitohet.

Kategori të tjera