Tjetër duartrokitje jete në Durrës, shpëtohet pas 21 orësh Klajdi Qato! Del nga gërmadhat dhe ngrihet në këmbë, Rama e transmeton live

27 Nëntor 2019, 00:52

Është shpëtuar pas 21-orësh qëndrimi i ‘burgosur’ nën rrënoja një i ri në qytetin e Durrësit. I shpëtuari është Klajdi Qato, 25-vjeç. Ai është shpëtuar nga forcat e kërkim shpëtimit të ardhura nga Janina. Ndërsa në momentin e shpëtimit ka qenë i pranishëm edhe kryeministri Rama i cili ka transmetuar gjithçka Live në rrjetet sociale. Sapo ka dalë nga rrënojat Klajdi Qato është çuar në këmbët e tija.

  •  

Kategori të tjera