Tom Doshi falënderon votuesit: Ia dola të marr 3 mandate pa struktura dhe pa patronazhista

1 Maj, 12:04

Kreu i PSD-së, Tom Doshi, i cili doli fitues me 3 mandate deputetësh nga zgjedhjet e 25 prillit ka bërë një mesazh falënderues ndaj votuesve të tij.Tom Doshi shkruan se PSD ka mundur të mbledhë 35 mijë vota pa mbështetje, pa militantë dhe pa patronazhistë.

Kategori të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha