'Tranzicioni i dëmshëm', trajneri Shehi për Champions-in: Dudelange s'është e dobët, largimet te Tirana pas Europës

22 Qershor, 16:17

Trajneri i Tiranës Orges Shehi për Report TV thotë se Dudelange, kundërshtari i bardhebluve në Champions League, nuk është i lehtë ashtu siç flitet. Shehi e pranon se pas Kupave të Europës futbollistë të dalluar të Tiranës mund të shiten, ndërsa shton se me rëndësi është që ndeshjet të zhvillohen në Air Albania dhe jo në Elbasan siç është thënë deri më tani.

Kategori të tjera

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha