Tre emigrantët në listat e PS, Rama zbulon qarqet ku do të kandidojnë

8 Mars, 14:10 | Përditesimi i fundit: 2021-03-08 14:11:42

Përveç Lavdrim Krashit, kandidatët e radhës tw prezantuara nga kryeministri Edi Rama janë dy vajza emigrante si Briseida Gjoza dhe Bora. Dy emrat e radhës të propozuar nga shefi i qeverisë janë dy emigrante nga Elbasani, që prej vitesh jetonin larg vendit.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha