“Tritoli është kthyer vegël pune” telefonuesi e ekzagjeron: U shoftë rraca e pensionistëve

28 Shtator, 10:48

Kritika ka pasur për qeverinë një telefonues në “Shtypi i Ditës dhe Ju” në Report Tv duke thënë se pas 8 vitesh qëndrimi në pushtet duhet të largohet pasi sipas tij e ka kthyer tritolin në vegël pune. Më pas zotëria tha se Rama do blejë deputetë të djathtë dhe e ekzagjeroi kur tha se : Rraca e pensionistëve duhet të shuhet.

b.ha./Shqiptarja.com

Programe të tjera

Shiko të gjitha