T’u pritet dora kush prek votën, zonja e shqetësuar: Si do votojmë ne pa duar e pa gishta?

3 Mars, 12:04 | Përditesimi i fundit: 2021-03-03 12:04:36

E shqetësuar ishte një zonjë nga Burreli për deklaratat e Presidentit Meta që t’u pritet dora atyre që prekin votën. Duke telefonuar në emisionin “ Shtypi i Ditës dhe Ju” në Report Tv ajo tha se jemi vëllezër dhe duhet të qetësohemi ndërsa kishte edhe nëj mesazh për Albin Kurtin.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha