Turizmi dentar, emigrantët drejt klinikave shqiptare! Stomatologia Koçi: Çmimet e shërbimeve dentare në Shqipëri, të ulëta! Fokusi në shëndetin dentar dhe jo vetëm në anën estetike

3 Korrik, 11:08 | Përditesimi i fundit: 2022-07-03 12:17:56

Një pjesë e madhe e turistëve nuk vijnë në Shqipëri vetëm për të pushuar, por edhe për të kryer shërbime dentare. Për Report Tv stomatologia Laureta Koci thotë se fluksi i tyre është shtuar ndjeshëm këtë verë, ndërsa shërbimet e kërkuara, janë që nga kontrollet e thjeshta e deri tek implantet dentare.

Kategori të tjera

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha