'Turp, po mbani peng' Bullgaria-Ramës: Përshtate gjuhën! Kryeministri: Vetëm me një telefonatë zgjidhëm çështjen e minoritetit bullgar

24 Qershor, 15:11

Ministria e Jashtme e Bullgarisë e cilëson si të papërshtatshme gjuhën e kryeministrit shqiptar Edi Rama, i cili deklaroi një ditë më parë se një vend i NATO-s ka marrë peng dy shtete të tjera të NATO-s, dhe se ky është një turp për atë vend. Rama i ka bërë thirrje Sofjes që të tërheqë veton dhe të mos pengojë, pasi sipas tij miqtë nuk e pengojnë njëri-tjetrin. 

  Kategori të tjera

   Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

  Shiko të gjitha

   Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

  Shiko të gjitha

   Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

  Shiko të gjitha

   Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

  Shiko të gjitha

   Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

  Shiko të gjitha

   Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

  Shiko të gjitha

   Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

  Shiko të gjitha